Трансфер до Карпат

Швидкий і надійний трансфер до Карпат в такі міста і селища як Яремча, Ясіня, Драгобрат та інші.

Ціни на трансфер до Карпат з Івано-Франківська

 
Комфортабельний мікроавтобус Кількість місць Маршрут з Івано-Франківська Ціна Трансферу
1-8 місць Яремче, Ясіня, Драгобрат, Буковель Уточнюйте за телефоном : +38 (050) 087-36-20
9-12 місць Яремче, Ясіня, Драгобрат, Буковель Уточнюйте за телефоном : +38 (050) 087-36-20
20 місць Яремче, Ясіня, Драгобрат, Буковель Уточнюйте за телефоном : +38 (050) 087-36-20

Яким би не здавався казковим ландшафт і мікроклімат в Карпатських горах, шлях до них може стати досить стомлюючим. Банальні перешкоди у вигляді крутизни серпантину і складних маршрутів здатні значно затьмарити подорож. Трансфер до Карпат – ось, що виручає в подібних ситуаціях.

«Трансфер в Буковель» – компанія, що пропонує свої послуги з перевезення пасажирів для відпочинку, оздоровлення та ділових візитів в Карпати. Ввічливий і компетентний водій, знає місцевість, – це перше, але не останнє бажання подорожнього. Так, сімейні люди прагнуть до надійності і комфорту, а корпоративно-ділові – до відповідного рівня сервісу. Ми пропонуємо трансфер Івано-Франківськ-Яремче та інших затребуваних напрямків, який повністю задовольнить всі запити мандрівників.

Грамотно організована зустріч в аеропорту, авто – або залізничному вокзалі, режим постійного зв’язку з нами і стабільні розцінки – все це тільки доповнює образ успішної фірми-перевізника.

Особливості трансферу до Карпат

Наша фірма на рівні європейського сервісу пропонує транспортні послуги в будь-якому напрямку. Ми не тільки радо зустрінемо вас у пункті прибуття, доставимо в необхідну точку, але і за бажанням проведемо ознайомчі екскурсії.

Як вже стало зрозуміло, трансфер в Ясіня – це не все, що ми готові запропонувати. Так, великою популярністю користується трансфер Ясіня, Драгобрат.

Справа в тому, що Драгобрат розташований у Ясінях тільки географічно, але на ділі від станції до самого курорту 14 км, 5 з яких – бездоріжжя в горах. В силу складності маршруту не варто намагатися подолати його самостійно.

Переваги «Трансфер в Буковель»

Щоб не покладатися на сторонні пропозиції, ми зібрали згуртовану команду професіоналів своєї справи. Звернення в нашу трансферну фірму вертається клієнтам переваги:

— сучасний автопарк з великим вибором авто різної місткості. Легкові – 3-5 місць, мікроавтобуси – 4-8 місць і автобуси на 12-20 пасажирів;

— водії з великим стажем і досвідом;

— виконання замовлень від індивідуальних до групових;

— послуги особистого транспорту з водієм;

— швидке і просте онлайн-замовлення;

— лояльна система розцінок і діючі знижки.

Завдяки «Трансфер в Буковель» кожен бажаючий без зусиль потрапить в будь-яку точку, включаючи трансфер Ясіня-Буковель. Подорож з нами перетворитися з виснажливого шляху в захоплюючий тур, який наповнить вас позитивом.

Неважливо, чи ви плануєте відпочинок чи ділову поїздку в західні регіони України, про переміщення варто подбати заздалегідь. Навіть незначна відстань може стати причиною тупикового положення. Залишайте заявку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону для замовлення трансферу в будь-яку точку Карпат на комфортабельному транспорті, за вигідними цінами і з досвідченими водіями.

Індивідуальний турист і група півсотні людей отримають задоволення від подорожі на колесах, вільного від міської суєти!