Автобус Львів-Буковель – традиційний і комфортний спосіб пересування

Для замовлення швидкого, надійного і комфортабельного транспорту в Карпати, звертайтеся:

+38 050 0873620, +38 097 9464650, +38 050 0361310 (viber)

bus

Буковель – це, безумовно, центр зимових видів розваг і літнього відпочинку в Україні. Тому немає нічого дивного в тому, що все частіше і частіше можна почути питання про те, як доїхати на цей гірськолижний курорт з різних куточків країни в будь-який час року. І зараз ми з’ясуємо, як найбільш комфортно і безпечно дістатися в Буковель зі Львова.

Найбільш популярним і затребуваним транспортом для туристів був і таким залишається автобус. Сучасні автобуси відрізняються не тільки комфортними умовами, а й безпекою. Тому не дивно, що більшість мандрівників обирають саме цей спосіб пересування.

Прямі автобусні рейси зі Львова в Буковель

Відстань зі Львова до Буковеля становить 219 км. Цей шлях на автобусі можна подолати за 5 годин. Існують чотири рейси в цьому напрямку:

Час відправлення зі Львова Час прибуття в Буковель Вартість квитка, грн.
05:00 10:00 230
07:30 12:30 220
08:20 12:50 249
17:10 22:05 254

Інформацію про наявність рейсу і вільних місць обов’язково уточнюйте завчасно. Адже деякі автобуси курсують в цьому напрямку тільки по вихідним або по парних/непарних числах. Щоденним і регулярним рейсом зі Львова в Буковель є автобус, який відправляється з автовокзалу о 17:10.

Автобус Львів-Івано-Франківськ – величезний вибір рейсів

І це дійсно так. Якщо ви не змогли купити квиток на прямий автобусний рейс зі Львова в Буковель, не турбуйтеся – можна купити квиток Львів-Івано-Франківськ на будь-який зручний для вас час. Відстань автобус подолає за три години. А з Івано-Франківська можете пересісти на маршрутку в напрямку курорту або замовити трансфер на Буковель, яким доїдете в пункт призначення швидко, безпечно і максимально комфортно.

Перший автобусний рейс зі Львова до Івано-Франківська вирушає о 6:30, останній – посеред ночі о 1:45. Вартість квитка – від 120 до 200 грн, залежно від рейсу і часу відправлення. Всього рейсів Львів-Івано-Франківськ існує близько двадцяти.

Маршрут Львів-Буковель: як ще можна дістатися на гірськолижний курорт?

  1. Потягом. Залізничних пропозицій для поїздки в Івано-Франківськ предостатньо для того, щоб вибрати комфортний для себе час. Час в дорозі – від двох до трьох годин, ціна квитка в середньому становить 100 грн.
  2. Літаком. Так, в Івано-Франківськ можна дістатися зі Львова і повітряним способом пересування. Але будьте готові до високої вартості квитка (більше двох тисяч гривень) і тривалого перельоту (4 години з однією пересадкою і 12 годин з двома пересадками).
  3. Автостопом. Таким способом подорожувати обожнює молодь, адже це завжди нові знайомства і якийсь драйв. Можна відразу на дорозі «ловити» транспортний засіб або ж скористатися пропозиціями сервісу. Тільки пам’ятайте, що такі поїздки не завжди є безпечними.
  4. Трансфер. Якщо бажаєте доїхати зі Львова до Буковеля максимально швидко і комфортно, замовте трансфер. Ви можете скористатися даною послугою в будь-який зручний для вас час, а також вибрати транспорт з необхідною кількістю місць для пасажирів. Вартість поїздки вам обійдеться в 400-500 грн з одного пасажира.
tur

Яким би ви не скористалися способом, ви обов’язково потрапите в Буковель. І на цьому гірськолижному курорті ви не будете нудьгувати ні хвилини. Вражень вистачить надовго, але ви точно захочете знову потрапити в Буковель. Ось тільки в інший раз ви вже будете знати, як швидко і комфортно доїхати зі Львова до курортного центру Карпат. Якщо раптом щось забудете, просто зайдіть на наш сайт – тут завжди можна легко знайти потрібну для себе інформацію про те, як доїхати до Буковелю з будь-якого міста України.